Vultr.com - Instant Cloud Server Deployment
POL-SPEAK.pl (DARMOWE KANAŁY) tsdns.pol-speak.pl:9987 - TeamSpeak 3 Server in Poland
SERVER BLOG POSTS
Witaj f_a_t_a_l_i_t_y,

Powód bana jest jednoznacznie określony. Być może jednak rzeczywiście nie reklamował Pan niczego na naszym serwerze głosowym, a ban dostała osoba z tym samym adresem IP. Proszę w takim wypadku napisać na naszym oficjalnym forum odwołanie od bana, lub zgłosić się z prośbą o odbanowanie przez facebook'a, pisząc prywatną wiadomość z wyjaśnieniem całej sytuacji.

Pozdrawiam i przepraszam za mocno spóźnioną odpowiedź - najszybciej odpowiadamy na facebook'u, oraz na oficjalnym forum.
By dawidxmenx | Jul 11, 2014 2:06 PM
Proszę o pomoc ... dostałem bana na ts i nie wiem za co. Trying to connect to server on 178.217.184.133
You are banned permanently. Reason: "reklama"
Można coś z tym zrobić ???
By f_a_t_a_l_i_t_y | Jul 06, 2014 11:53 AM
Witaj @von_klinkenhofen,

Sformatowanie dysku twardego i niezapisanie profilu powoduje iż traci Pan wszystkie uprawnienia jakie były powiązane z utraconym profilem/kontem. Jeżeli chce Pan zapisać swój profil, odpowiednia instrukcja znajduje się w opisie kanału o nazwie "Najczęściej zadawane pytania" - jest to jeden z kanałów informacyjnych na serwerze.

W celu odzyskania uprawnień proszę skontaktować się z jednym z administratorów na serwerze (pokoje techniczne), bądź też właścicielem owego kanału w celu odzyskania rangi.
Jeżeli jednak do konta było przypisanych więcej rang serwerowych, w celu ich odzyskania, nie obejdzie się niestety bez interwencji administracji.

Pozdrawiam serdecznie.
By dawidxmenx | May 29, 2014 4:13 AM
Po formacie swojego dysku twardego, i ponownym zainstalowaniu TS3, na moim kanale widnieje jako niezarejestrowany, chociaz jestem administratorem kanału, znaczy zastępcą, kanał jest permanent, ja jestem zastępca administratora i nie mam żadnych uprawnień, a musze wpisac DATA,
By von_klinkenhofen | May 26, 2014 7:15 PM
Witajcie @cyborg80, @arti644.

Aby wejść na serwer należy ściągnąć klienta "TeamSpeak 3" z oficjalnej strony producenta, następnie (w kliencie) przejść do menu Connections -> Connect, jako "Server Address" wpisać "ts3.pol-speak.pl", wybrać nickname (inny niż TeamSpeakUser) i kliknąć przycisk "Connect". Prościej jednak jest, mając zainstalowanego klienta, klikąć na przycisk "Join", znajdujący się w pasku nawigacyjnym serwisu "GameTracker" - należy jednak pamiętać przy tym aby zmienić swój nick z "TeamSpeakUser" na jakiś inny (w kliencie Settings -> Identities -> Nickname).

And as for you, dear @helen4u, it is hard to be in love with so many ppl at once ... POL-SPEAK.pl is a community with a bunch of great ppl building it brick by brick. So you may consider ceasing you courtship toward us :). We are pleased that you love us, but also we have to thank you and apologize that we can't meet up, even in a middle, with your aspirations. Have a good day.

Pozdrawiamy / Regards.
By dawidxmenx | Mar 22, 2014 10:24 AM
cyborg80 jak wejść
na kanał
By cyborg80 | Mar 20, 2014 2:41 PM
cyborg80
By cyborg80 | Mar 20, 2014 2:40 PM
jak wejść
By arti644 | Feb 22, 2014 6:06 AM
PREV 1 2 NEXT
ADVERTISEMENT